Хореографія в житті дитини

Хореографія - мистецтво, улюблене дітьми. Мистецтво, яке  допомагає розвивати не лише відчуття ритму , укріплювати кісткову систему та мускулатуру, але й стимулювати пам'ять, увагу, мислення та уяву дитини. Слід відмітити, що діти, які займаються хореографією, набагато менше хворіють, ніж їхні однолітки.

В нашому навчальному закладі мистецтву танцю навчає хореограф  Тихоненко Людмила Сергіївна. Тактовна,  креативна, доброзичлива та уважна до кожної дитини, що приходить на її заняття.

Заняття з хореографії в дошкільному закладі спрямовані на:
- зміцнення здоров’я дошкільнят;
- розвиток сили, витривалості,спритності,гнучкості, координації рухів, вміння долати труднощі, загартовувати волю;
- формуванню відчуття ритму, темпу, виконавських навичок в танці та естетичного смаку;
-формування манер красивої ходи, постави, виразності рухів тіла;
- подолання сором’язливості, замкнутості;
- розвиток вміння радіти досягненням інших та робити особистий вклад в спільний успіх.