Флікер - надійний захисник пішохода

Ми ведемо дитину в дитячий садок, зустрічаємо зі школи, розповідаємо про Правила дорожнього руху, вчимо правильно переходити дорогу.

На жаль, ми майже не використовуємо той метод, який отримав велике поширення в багатьох країнах світу - спеціальний одяг для дітей чи аксесуари, що допомагають добре бачити дитину в сутінках та в темну частину доби.

Додаткову безпеку на вулиці, зокрема біля проїжджої частини, створюють світловідбивачі (флікери). Ввечері, коли вулиці недостатньо освітлені, водії бачать пішоходів, велосипедистів, батьків з калясками чи санчатами, на яких є флікери зі значної відстані. Для порівняння:  пішохід чи велосипедист, на верхньому одязі якого прикріплено світлобідбиваючий елемент, помітний у світлі фар автомобіля за 150 метрів при увімкненому близькому світлі та за 400 метрів при дальньому світлі фар. Без флікера видимість скорочується в декілька разів. Особливо якщо ви чи ваша дитина одагнені у темний одяг. У такому випадку навіть на добре освітленій дорозі ви будете помітні на відстані 25-40 метрів.

Флікер кріплять до верхнього одягу, рюкзаків, сумок, велосипедів та дитячих калясок, таким чином, щоб при переході проїжджої частини або під час руху на велосипеді чи з каляскою, на нього потрапляло світло автомобільних фар. На дитячих калясках рекомендується кріпити флікери з обох боків, щоб її було видно обом потокам руху.

Флікер - це,  насамперед, безпека вашої дитини на дорозі. Бережіть себе! Звертайте увагу на особистубезпеку, бережіть життя і здоровя своїх дітей!