Семінар-практикум

"Сучасні підходи до організації трудового виховання в ДНЗ"

                                              04.11.15р.

4 листопада 2015 р.  вихователь-методист закладу Романюк Олена Олександрівна провела семінар-практикум для педагогів "Сучасні підходи до організації трудового виховання в дошкільному закладі".

Під час семінару було вміло поєднано теоретичні аспекти даного питання: "Організація трудового виховання в природі" (доповідала вихователь Хібеба С.П.), "Оформлення куточків природи в групових кімнатах" (доповідала вихователь Човпило І.В.), "Організація трудової діяльності в ДНЗ" (доповідач вихователь Мельничук І.М.)

Вихователь-методист завершила теоретичну частину семінару ознайомленням педагогів з методичними рекомендаціями щодо основних аспектів організації трудового виховання в закладі.

В практичній частині семінару було проведено педагогічний ринг: вирішення проблемних ситуацій, швидка відповідь на запитання, логічне завершення запропонованого твердження.

           


                                     
Для підведення підсумків було використано метод візуалізації, де поєднались очікування педагогів від участі в семінарі та результативність роботи в яскраві грона горобини.