Ярмарок педагогічних знахідок

11 лютого 2015 року відбувся методичний захід - Ярмарок педагогічних знахідок. Свої творчі ідеї "продавали": вихователь Оксенюк Т.І., музичний керівник Шапар М.І., фізінструктор Панасенко О.Ю. Присутні педагоги мали можливість "купити" ряд цікавих методів та прийомів навчання.

На інтегрованому занятті "Дружна сім'я - гарний і я" вихователь Оксенюк Тетяна Іванівна показала гостям прийоми розвитку логіко-математичного мислення на основі сюжетної картини, формування діалогічного мовлення у дітей,

підтримки конструктивного діалогу,  використовуючи елементи оздоровчих технологій (природотерапії, кольоротерапії, квіткотерапії, аромотерапії).

Педагог розкрила особливості закріплення вмінь впізнавати та називати професії, знати знаряддя праці, що відповідають даній професії, допомагала своїм вихованцям зрозуміти значення поняття "родинна квітка", розкрила тонкощі виховання у дітей дошкільного віку поваги до батьків, формування почуття гордості за свою родину.

Музичні керівники ДНЗ міста, що відвідали ярмарок,  мали можливість переглянути інтегроване заняття з музики та логіко-математичного розвитку "У пошуках музики". Разом з Феєю Музики та  Сніговичком музичний керівник Шапар Мирослава Іванівна повела малят у подорож, метою якої був:  розвиток музичних здібностей через музично-математичну діяльність,

розвиток логічного мислення, звуковисотного слуху, пізнання основ музичної грамоти,

формування бажання у дітей брати участь в музичних та творчих іграх.

Інструктор з фізичного виховання Панасенко Олена Юріївна запросила гостей на заняття з фізичного виховання з елементами йоги "Цікаві пригоди мавпенятка Юги".

Дані заняття спрямовані  на розвиток уваги, уяви, фантазії, формування правильної постави, вміння правильно дихати,

зміцнення м'язів тіла, розвиток рівноваги, сили волі, самоконтролю.