"Психологічні особливості

сімейного виховання дітей дошкільного віку"

20.03.15р.

20 березня відбувся  семінар-практикум за участю практичних психологів дошкільних навчальних закладів міста  на тему "Психологічні особливості сімейного виховання дітей дошкільного віку".

Учасники мали можливість  ознайомитись із психологічними особливостями сімейного  виховання дітей різних вікових категорій, які розкрила методист центру ППСР Сирота Л.Б.

Практичні психологи  Черняховська К.В. (ЗНЗ №16) та Коломієць М.Є. (ВШ) провели тренінгове заняття "Сімейні цінності", під час якого розкрили стереотипні погляди на особистість чоловіка та жінки як партнера в шлюбі, разом з учасниками тренінгу працювали над визначенням оптимальної побудови сімейних стосунків.

Васильєва Л.І. (ДНЗ №28) провела семінар-практикум для батьків "Відповідальне батьківство": усвідомлене ставлення до появи дитини в сімї, чинники, що забезпечують щасливе дитинство та  гармонійний розвиток особистості.

Як спілкуватись з дитиною ефективно? Який стиль виховання у моїй сім'ї? На ці та інші запитання дала відповідь у формі інтерактивного діалогу практичний психолог ДНЗ №50 Якимчук К.С.