Святий Миколай у нас в гостях!

18.12.18р.

Казка, зимова таємниця, віра у добро та чудеса, допитливість та цікавість в оченятах малят  - саме цим була наповнена музична зала сьогодні. Адже до нас завітали артисти Рівненського обласного академічного театру ляльок з виставою "Завітай до мене, Миколаю".

Детальніше...

Круглий стіл "Забуті ігри нашого дитинства"

06.12.18р.

В закладі відбувся  круглий стіл педагогів з батьками вихованців "Забуті ігри нашого дитинства": актуальність дитячих ігор, важливість рухової діяльності дошкільників, результати опитування батьків та багато іншого було обговорено під час зустрічі.

Детальніше...

Подорож до підводного царства

29.11.18р.

Хто не хотів би познайомитись з морськими жителями, опинившись у морському царстві? А ще якщо поруч веселі друзі та досвідчений капітан? Відважні малята охоче подорожували з інструктором з фізичного виховання Панасенко О.Ю.у морських глибинах.

Детальніше...

Колективний перегляд заняття "День здоров'я"

29.11.18р.

Діти разом зі своїм вихователем Дейнекою Л.М. із захопленням визначали корисні та шкідливі для здоровя людини продукти, вчились робити самомасаж,  заварювали та смакували духмяним липовим чаєм.

Детальніше...

Музична вистава "Івасик-телесик"

28.11.18р.

Казкове, мелодійне, жартівливе та захопливе дійство презентували артисти Рівненської обласної філармонії маленьким глядачам. Висока майстерність артистів тримала увагу глядачів впродовж усієї музичної казки "Івасик-телесик".

Детальніше...

Колективний перегляд заняття "Лабораторія здоров'я"

27.11.18р.

Вихователь Оксенюк Т.І. зі своїми вихованцями були справжніми фахівцями здорового харчування. Малята визначали корисні та шкідливі продукти харчування, визначали наявність барвників у напоях та із задоволенням ласували фруктовим салатом.


Детальніше...

Заняття "Пригоди в райдужному королівстві"

22.11.2018р.

Вихователь Човпило І.В. показала відкрите заняття "Пригоди в райдужному королівстві" (використання кольоротерапії в роботі з дітьми дошкільного віку).


Детальніше...

День української мови та писемності

09.11.18р.

 Змістовно та цікаво пройшов День української мови та писемності в нашому закладі: відеопрезентація "Моя мова солов'їна", декламування дітьми віршів про рідну мову та зустріч з рівненським поетом О. Берестяним.

Детальніше...

Методичний фестиваль "Здоров'язбережувальні технології"

07.11.18р.

7 листопада в ЗДО №28 методист закладу Романюк О.О. провела з педагогами методичний фестиваль "Здоров'язбережувальні технології".Детальніше...

Вистава "Небезпечні пригоди фіксиків"

05.11.18р.

 Як правильно поводити себе на вулиці та вдома, щоб уникнути небезпеки? Важливі правила поведінки розповідали та обігрували разом з дітьми герої мульфільму.


Детальніше...

Огляд спортивний куточків груп

31.10.18р.

 В дошкільному віці закладаються основи гармонійного розвитку особистості, її фізичні досконалості - основи здоров’я, довголіття, формується багато рухових навичок, розвиваються фізичні якості ( спритність, швидкість, сила та ін.).

Детальніше...

Психолого-педагогічний семінар "Розвиток емоційного інтелекту"

24.10.18р.

Важливою складовою розвитку успішної особистості в сучасному світі є високий рівень сформованості емоційного інтелекту. Саме основні аспекти в структурі даного поняття та ефективні методи формування емоційного інтелекту у дітей дошкільного віку розглядали педагоги

Детальніше...

Заняття "Український віночок"

24.10.18р.

Вихователь Маленька Н.В. представила зі своїми вихованцями заняття "Український віночок". Запрошеними гостями на занятті були студенти МЕГУ.


Детальніше...

Цирк маленьких людей

23.10.18р.

Радість, сміх, веселі ігри, фокуси і багато-багато іншого можна було побачити в музичній залі нашого закладу цього осіннього дощового дня.

Свою майстерність маленьким глядачам представляв Київський цирк маленьких людей.

Детальніше...

Вистава "Небезпечна пригода"

02.10.18р.

Рівненський обласний театр ляльок завітав в гості до малят з виставою "Небезпечна пригода" на замовлення Державтоінспекції. Веселі герої вистави - котик, пес, ворона та курчатко разом з дітьми вивчали правила дорожнього руху...

Детальніше...

 Серце віддаю дітям!

26.09.18р.

"Дитинство - це, насамперед, виховання серця" - так говорив Василь Олександрович Сухомлинський, 100-річчя від дня народження якого відзначають 26 вересня 2018р.


Детальніше...

Міська спартакіада серед дошкільних навчальних закладів м.Рівного

01.06.18р.

  З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей 1 червня 2018 року  на базі Рівненського НВК "Загальноосвітня школа I-III ступенів - спеціалізована школа" №26 відбулась міська спартакіада серед дошкільних закладів міста за участю заступника міського голови Галини Кульчинської, начальника управління освіти Василя Харковця, працівників управління освіти, батьків.

Детальніше...

День вишиванки 

17.05.18р.

17 травня 2018 року відзначають всесвітній день вишиванки. А якщо подумати -  що таке вишиванка? Це назва української народної сорочки, орнаментованої вишивкою. Це візитна картка кожного регіону нашої держави. Це стиль життя та модний бренд сучасного одягу. Але, насамперед, це етнічний код нашого народу, що несе в собі незліченний обсяг інформації попередніх поколінь, традиції, цінності, історію.

Детальніше...

Вистава "Крокуй собі безпечно!"

17.05.18р.

Щоразу зустріч з акторами Рівненського обласного лялькового театру приносить неймовірні враження, чудовий настрій, навчання та розваги, малята не відводять від ляльок та акторів своїх оченят впродовж усієї вистави.

Детальніше...

Конкурс "Я малюю маму"

13.05.18р.

З ініціативи управління у справах сім'ї, молоді та спорту, управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради серед  вихованців ДНЗ міста було проведено конкурс "Я малюю маму". Даний захід було спрямовано на підтримку та розвиток родинних традицій, виховання любові до батьків, розвиток творчих здібностей дітей.

Детальніше...

Мама - це синонім слова "Любов"

11.05.18р.

Мама! Найдорожче слово в світі.

Де б не був ти, що б ти не робив.

назавжди вона твій шлях освітить

Ніжним серцем відданим тобі!

Детальніше...

Педагогічна рада 

02.05.18р.  

       

  Надзвичайно важливо у вихованні дітей дошкільного віку професійно поєднувати усі аспекти виховання для розвитку гармонійної особистості та справжнього громадянина своєї держави.

Саме з цією метою в закладі  було проведено засідання педагогічної ради  "Реалізація завдань Базового компоненту дошкільної освіти шляхом єднання сучасних форм та методів роботи з національно-патріотичного виховання та музичної діяльності дошкільників".

Детальніше...

Тиждень безпеки і охорони життєдіяльності дітей 

27.04.18р. 

    

Формування відповідального ставлення до власної безпеки повинне відбуватись на всіх вікових етапах, а розпочинати його варто з дошкільного дитинства.

Детальніше...

   Перемога в зональних змаганнях міської спартакіади

24.04.18р.

  Вихованці нашого закладу прийняли участь та зайняли І місце у зональних змаганнях міської спартакіади 2018 року серед дошкільних закладів міста Рівне.

Позитивні враження, бурхливі емоції, легка втома, подарунки (грамоти, солодощі) - усе отримали наші юні спортсмени. Вітаємо та пишаємось!!!!

Детальніше...


Академія мистецтвознавства

Майстер-клас "Графіка"

                                                                                     18.04.18р.

Детальніше...


Консультація для педагогів

"Як стати майстром логоритміки"

                                                                                      06.04.18р.

Детальніше...