Випуск 2019

Група  №2 "Бджілка" 

23.05.19р.

У старшій групі закладу дошкільної освіти "Вербиченька" пролунав перший вальс. Такий ніжний та мелодійний, але водночас такий сумний.Детальніше...

Тиждень охорони і безпеки життєдіяльності дітей в ЗДО

26.04.2019р.

В ЗДО №28 пройшов насичений на події та враження тиджень. Насичений,  адже мова йде про збереження, охорону життя та здоров'я дітей.Детальніше...

Відкрите заняття з англійської мови "Життя в дитячому садку"

24.04.2019р.

Керівник гуртка з англійської мови Ткачук О.І. провела відкрите заняття, де вихованці старшої групи показали високий рівень володіння англійською мовою.


Детальніше...

Ебру - диво на воді

17.04.2019р.

Колективний прегляд заняття в середній віковій групі "Ебру - диво на воді", провела вихователь Дризік Н.М.Детальніше...

"Роль помічника вихователя в створенні позитивної психологічної атмосфери в групі"

17.04.2019р.

Семінар з елементами тренінгу "Роль помічника вихователя в створенні позитивної психологічної атмосфери в групі" провела практичний психолог закладу Васильєва Л.І.


Детальніше...

"Здійснення логіко-математичного розвитку дітей переддошкільного віку засобами казки"

10.04.2019р.

Сьогодні в закладі пройшло методичне об'єднання для вихователів ЗДО міста з питання формування логіко-математичного розвитку дітей переддошкільного віку. На високому методичному рівні провела своє заняття вихователь Маленька Н.В. "Як джміль нагодував бджолу".

Детальніше...

Рух заради здоров'я

08.04.2019р.

Наш заклад пітримав рух за активний та здоровий спосіб життя, прийнявши участь у Всеукраїнському фестивалі "Рух заради здоров'я".Детальніше...

Заняття "Ведмедик Теді захворів"

05.04.2019р.

Колективний перегляд заняття "Ведмедик Теді захворів" з використанням нетрадиційних технік малювання в молодшій віковій групі (вихователь Калашник Р.В.). 


Детальніше...

Екскурсія до бібліотеки

28.03.2019р.

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання вихованці старших груп ЗДО 28 відвідали бібліотеку, де працівники закладу організували їм цікаву екскурсію-бесіду. Дякуємо за співпрацю, разом ми зможемо прищепити любов до книги і виховати активного читача

Детальніше...

Академія мистецтв

27.03.2019р.

Академія мистецтв, під керівництвом Калашник Р.В. провела друге засідання на тему "Пейзаж". Педагоги творили свої картини, використовуючи різні техніки і секрети пейзажного мистецтва.


Детальніше...

Педагогічний аукціон

21.03.2019р.

Педагогічний аукціон "Розвиток творчих здібностей дітей в зображувальній діяльності" пройшов активно, пізнавальна компетентність педагогів поповнилася сучасними нетрадиційними техніками і матеріалами в образотворчій діяльності.

Детальніше...

Шевченківська весна

11.03.2019р.

 У цьому році 9 березня у всьому світі відзначали 205 років від дня народження геніального поета України - Тараса Григоровича Шевченка.Детальніше...

Заняття доброти

01.03.2019р.

У групах середнього та старшого дошкільного віку пройшло Всеукраїнське заняття доброти "Гуманне  та відповідальне ставлення до тварин". Робити разом добро - це прекрасно!


Детальніше...

Участь у Всеукраїнській акції

28.02.2019р.

Батьки, діти та працівники ЗДО №28 прийняли участь в  Всеукраїнської акції "Щаслива лапа", яку запровадив Благодійний фонд "Біоетика": збирали продукти харчування (сухий корм, крупи, кісточки) та відвідали з цими "подарунками" Рівненський притулок для собак.

Детальніше...

Педагогічна рада "Національне виховання дітей ..."

27.02.2019р.

27 лютого відбулось засідання педагогічної ради   "Національне виховання дітей на засадах педагогічних ідей Софії Русової". Педагоги мали можливість обговорити ряд важливих питань, розробляли інтелектуальні мапи, прийняли участь в педагогічному турнірі.


Детальніше...

Тематичне заняття "Лесина пісня"

25.02.2019р.

Лесю Українку (Ларису Петрівну Косач) знає весь світ. Багато творів  написала вона для дорослих. Але й не забувала за дітей, бо дуже їх любила. В день народження талановитої поетеси, письменниці, вихователь Підборецька Т.Л. провела заняття "Лесина пісня".

Детальніше...

Колективний перегляд заняття

"Стежинами рідного краю"

22.02.2019р.

Вихователь Сатієвська Т.Я. разом з вихованцями групи подорожували стежинами нашого міста: від будівель стародавнього Суренжу до вулиць сучасного Рівного.


Детальніше...

Розважальна програма "Наші ручки"

19.02.2019р.

 До нас завітали незвичайні гості - клоу-дует "Лимон" з розважально-пізнавальною програмою за участі дітей "Наші ручки".


Детальніше...

Книга в гостях у малят

17.02.2019р.

17 лютого в нашому закладі відбулась зустріч вихованців старших груп з працівниками КЗ "Рівненська обласна бібліотека для дітей" РОР з презентацією дитячої художньої та періодичної літератури.

Детальніше...

 Благодійний ярмарок

17.02.2019р.

 Наші колеги, працівники закладу долучились до Благодійного ярмарку для безпритульних тварин міста "Хто як не ти", який відбувся у центрі міста в День доброти.


Детальніше...

Зиму проводжаємо - Весну зустрічаємо

15.02.2019р.

Одне з найбільших свят лютого - Стрітення,  подекуди його ще називають "зимобор" або "громовище". Вважається, що цього дня зима з весною зустрічається й бореться. Яка з них переможе, та й буде до кінця місяця господарювати.


Детальніше...

Соборна моя Україно!

22.01.2019р.

Сьогодні український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії - 100-річчя  з Дня соборності. 


Детальніше...

Зимова фортеця

17.01.19р.

З метою пропаганди здорового способу життя, стимулювання дітей дошкільного віку до організованої рухової активності засобами фізичної культури у процесі ігрової діяльності  вихованці та педагоги прийняли участь у міському конкурсі "Зимова фортеця" серед закладів дошкільної освіти м.Рівного.

Детальніше...

Щедрий вечір, добрий вечір

16.01.19р.

Різдвяні свята - це той час, на який з радістю та нетерпнням чекають  і діти,  і дорослі. Український народ вкладає у кожен з днів цього періоду своє значення, традиції.


Детальніше...