Міжнародний день захисту дітей

31.05.2020р.

Вітаємо усіх вихованців Закладу дошкільної освіти №28 "Вербиченька" зі святом! З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!


Детальніше...

Всеукраїнське спортивне свято

31.05.2020р.

Наші малята прийняли активну участь у Всеукраїнському спортивному святі серед дошкільників "Веселі старти" з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Пишаємось вами! Міцного здоров'я та великих досягнень у житті!

Детальніше...

Всесвітній день вишиванки

20.05.2020р.

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.


Детальніше...

З Днем матері!

10.05.2020р.

Сьогодні, 10 травня, відзначається міжнародний День матері. У свято виражаються теплі почуття і всі недомовлені слова подяки мамам. 


Детальніше...

Заняття доброти

03.03.2020р.

Сьогодні малята усіх вікових груп стали учасниками ІІ Всеукраїнського заняття доброти "Гуманне  та відповідальне ставлення до тварин".


Детальніше...

Міні-музеї в ЗДО

18.02.2020р.

Сьогодні було проведено конкурс міні-музеїв національно-патріотичного виховання. Комісія оцінювала відповідність експонатів темі, їх історичну цінність та виховну мету.


Детальніше...

Тренувальна евакуація

12.02.2020р.

Сьогодні в нашому закладі пройшов цікавий захід - тренувальна евакуація на випадок пожежі. Оперативно спрацювала служба оповіщення, усі працівники діяли відповідно до вимог.


Детальніше...

Брейн-ринг "Ми українці і цим пишаємось"

05.02.2020р.

Насичено та інформаційно пройшов брейн-ринг "Ми українці і цим пишаємось", який провела з педагогами вихователь-методист закладу Романюк О.О.


Детальніше...

Музей петриківського розпису

30.01.2020р.

Цікавий, автентичний, неповторний – петриківський розпис. Це традиційний український художній стиль. У ньому безліч мальовничих квітів та дивних птахів, що манять своєю красою та барвистими візерунками. 

Детальніше...

Педагогічні читання

29.01.2020р.

Педагогічні читання "Ідеї національного виховання у спадщині Г.Ващенка" провела вихователь Т.Я.Сатієвська.Детальніше...