Пам'ятка для батьків,

діти яких відвідують Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №28 у період адаптивного карантину

1. Перед виходом з дому зверніть увагу на стан здоров'я дитини, проведіть термометрію. За найменших підозр захворювання (нежить, кашель, підвищення температури тощо) у дитини, обов'язково зверніться до педіатра.

2. Діти з температурою вище 37,2°С та/або ознаками ГРВІ до закладу освіти не допускаються.

3. Проінформуйте вихователя про стан здоров'я дитини телефонічно.

4. Пам'ятайте про персональну відповідальність та правдивість інформації про стан здоров'я вашої дитини.

5. Прийом дітей та передача дітей батькам в кінці дня здійснюється на території дошкільного закладу.

6. Батьки, або особи, що їх замінюють, обов'язково повинні бути в захисних масках так, щоб були прикриті рот і ніс, відповідно до карантинних вимог.

7. Обов'язково дотриуйтесь на території ЗДО фізичного дистанціювання.

8. Дітей, в яких буде виявлено температуру тіла понад 37,2°С або ознаки респіраторних захворювань, буде ізольовано в медичному кабінеті з відповідним інформуванням батьків.

9. Батьки у найкоротший термін зобов'язані забрати дитину з дошкільного закладу.

10. Забороняється приносити з дому іграшки, продукти харчування та інші речі, окрім: змінного взуття, одягу, вологих та сухих серветок.

11. Саме батьки мають бути прикладом для дитини щодо правил дотримання фізичного дистанціювання, гігєни рук та респіраторної гігієни.

Шановні батьки. Турбуйтеся про своє здоров'я  та здоров'я Ваших дітей!

Шановні батьки!

У нашому навчальному закладі функціонує  Консультативний пункт  для батьків та осіб, які їх замінюють.
Якщо ваша дитина не відвідує дошкільний навчальний заклад, а Ви бажаєте дізнатись, як краще виховувати та навчати, дбати про її здоров’я та повноцінний фізичний розвиток, прагнете ефективно підготувати дитину до школи – звертайтесь за консультацією у ЗДО №28 «Вербиченька».

Ви можете отримати консультацію наступних спеціалістів:

• Директор дошкільного закладу.
  • Вихователь-методист.
  • Старша медична сестра.
  • Практичний психолог.
  • Музичний керівник.
  • Інструктор з фізичного виховання.

На Вас чекають другого та четвертого вівторка кожного місяця з 15.00 до 18.00.

Детальнішу інформацію про роботу Консультативного пункту
можна отримати у практичного психолога закладу.
Центр працює за індивідуальними зверненнями батьків.