Починаємо загартування

Літня пора - оздоровчий період для Ваших дітей. Щоб цей час пройшов з користю, рекомендуємо дотримуватися наступних порад:

Источник http://service-joomla.ru/plagini/item/19-allvideos.html

1. Літо - найкраща пора для загартувальних процедур:

а) ходіння босоніж - з 3-4 хв., збільшуючи кожен день на 1хв., доводячи до 15-20 хв.;

б) обливання ступнів та голенів ніг водою - початкова t – 28-32°, кінцева – 18-24°, кожен день температура знижується на 1°.

2. Максимальне перебування дитини на свіжому повітрі, із застосуванням сонячних ванн – з 3-4 хв. 5-10 хв. через два дні.

а) На голові у дитини панама або хустинка!

б) Бережіть дітей від сонячних опіків та теплового удару.

в) Одягайте дитину відповідно погоди.

г) Не забувайте про питний режим під час прогулянки.

3. Раціональне харчування дитини, яке включає в меню свіжі овочі, фрукти, соки.

4. Влітку бережіть дитину від харчових отруєньта кишкових інфекцій. Фрукти та овочі слід ретельно мити та обдавати окропом. Дотримуйтесь санітарних норм приготування їжі, особливо птиці, м'яса, яєць, молочних продуктів, зберігання швидкопсуючих продуктів. Необхідно ретельно мити руки, слідкувати за чистотою оселі та посуду.

5. З метою запобігання отруєння грибами, ягодами слідкуйте, щоб діти не брали в рот невідомі або маловідомі  ягоди, рослини, насіння, гриби.

6. Дотримуйтесь пожежної безпеки та профілактики дитячого травматизму.

Побут і режим дитини сприяють оздоровленню. Чітко визначайте години сну, вживання їжі, прогулянки. Нераціонально організований режим дня негативно впливає на стан нервової та імунної системи дитини.

ПАМ'ЯТАЙТЕ,

ЖИТТЯ ДІТЕЙ