Допомога дитині в ситуації стресу

Діти можуть почуватися менш тривожно, якщо зможуть висловлювати свої почуття у безпечному середовищі, там, де їх підтримують та розуміють. Вислухайте свою дитину, визнайте її занепокоєння і оточіть любов’ю та увагою, якщо вона цього потребує.

Детальніше...

Чим зацікавити дитину під час тривалого перебуання вдома?

 

Давайте поглянемо на карантин не як на проблему, а як на можливість. На разі, гарна можливість навчити малюка самоорганізації. Складіть спільно режим (розклад) дня: намалюйте ті дії, які варто виконувати щодня (вмивання, сніданок, гра, веселе прибирання, годування домашнього улюбленця).  Це буде своєрідний органайзер для дитини, який формуватиме її самостійність.

Детальніше...

Зберігаємо психічне здоров'я


Поширення небезпечної інфекції викликало необхідність у більшості з нас кардинально змінити плани на життя та опинитися у ситуації самоізоляції. Як наслідок - можливі прояви тривоги і стресу, від яких потерпають і діти, і дорослі. Як організувати життя дітей під час тривалого карантину? Як їх підтримати та як розповідати про події, не провокуючи паніки?

Детальніше...

Вплив реклами на свідомість дітей


Багато хто помічає, що мультфільми чи казки малят цікавлять значно менше, ніж реклама. Дійсно, дитина може не звертати уваги на телевізор до тих пір, поки не почнеться рекламний ролик.Маля зачаровано дивиться на екран, може довго вчити вірш, який просить мама і миттєво повторює слоган з реклами.

Детальніше...

Позитивне ставлення до школи


Щоб сформувати у дитини старшого дошкільного віку позитивне ставлення до школи, варто пам'ятати:

Детальніше...

Лідерські якості дитини


Сьогодні лідерські якості користуються особливою повагою. Життя вимагає від людини цілеспрямованості, постійного руху, уміння відстоювати свою точку зору. Багато батьків цікавляться, як діяти, щоб виховати в дитини лідерські якості.

Детальніше...

Як навчити дитину ділитись?


Дітям складно ділитись, особливо маленьким. Це нормальна частина розвитку. Усвідомлення і прийняття цього - перший крок, що допомагає малюку стати щедрою людиною.

Детальніше...