Вплив реклами на свідомість дітей


Багато хто помічає, що мультфільми чи казки малят цікавлять значно менше, ніж реклама. Дійсно, дитина може не звертати уваги на телевізор до тих пір, поки не почнеться рекламний ролик.Маля зачаровано дивиться на екран, може довго вчити вірш, який просить мама і миттєво повторює слоган з реклами.

Детальніше...

Позитивне ставлення до школи


Щоб сформувати у дитини старшого дошкільного віку позитивне ставлення до школи, варто пам'ятати:

Детальніше...

Лідерські якості дитини


Сьогодні лідерські якості користуються особливою повагою. Життя вимагає від людини цілеспрямованості, постійного руху, уміння відстоювати свою точку зору. Багато батьків цікавляться, як діяти, щоб виховати в дитини лідерські якості.

Детальніше...

Як навчити дитину ділитись?


Дітям складно ділитись, особливо маленьким. Це нормальна частина розвитку. Усвідомлення і прийняття цього - перший крок, що допомагає малюку стати щедрою людиною.

Детальніше...

До якого віку потрібно грати з дітьми?


В будь-якому віці гра для дитини є одним із основних способів пізнання світу. В процесі гри діти отримують знання про предмети та їх властивості, вчаться з ними взаємодіяти.

Детальніше...

Допоможіть дитині знайти друзів


Насамперед, батькам важливо пам'ятати, що труднощі дитини в спілкуванні - це не дрібниці, на які можна не звертати увагу.

Діти, які з труднощами знаходять спільну мову з однолітками, часто стають вигнанцями в дитячому колективі. В подальшому це може призвести до розвитку в них різних психологічних проблем.

Детальніше...

Вчимося у природи


Останнє "дошкільне" літо свого малюка батьки  прагнуть зробити незабутнім, сповненим незвичних пригод, відкриттів, але водночас використати його з користю для майбутнього школяра й підготувати його до майбутніх змін.  

Детальніше...