Свято Осені (група №10)

25.10.2019р.

Вихованці старшої вікової групи №10 "Калинонька"  отримали масу позитивних емоцій від осіннього свята. Веселі таночки, пісні та щедрі подарунки створили незабутню атмосферу в залі.

Детальніше...

Свято Осені  (група №9)

25.10.2019р.

Свято Осені в закладі розпочали малята групи №9 "Світлячок". Веселі звірята, Вовчик, пан Гарбуз створили позитивні емоції та незабутні враження усім, хто завітав на свято.


Детальніше...

Дружні та креативні батьки

24.10.2019р.

Батьки вихованців групи №2 "Бджілка" згуртувались сьогодні для того, щоб своїм діткам зробити сюрприз на ігровому майданчику.Детальніше...

Заняття "Збудуємо веселий потяг" (група №9)

23.10.2019р.

Вихователь Семенюк Г.Ф. показала відкрите заняття з логіко-математичного розвитку "Збудуємо паровозик". Малята  охоче вирішували різноманітні завдання з логічним навантаженням, впродовж усього заняття ділились своїми посмішками з гостями.

Детальніше...

Засідання академії мистецтвознавства "Художньо-мовленнєва діяльність"

16.10.2019р.

Художньо-мовленнєвий розвиток - важливий компонент дошкільної освіти. Про особливості роботи з дошкільнятами в даному напрямку розповіла керівник академії мистецтвознавства Калашик Р.В.

Детальніше...

Заняття доброти

02.10.2019р.

З нагоди Всесвітнього дня захисту тварин, яке відзначають 4 жовтня, пройшли заняття "Уроки доброти", спрямовані на виховання у дітей турботливого та відповідального  ставлення до тварин за ініціативи БФ "Щаслива лапа".

Детальніше...


Педагогічна майстерня "Математичні знахідки"

02.10.2019р.

Вихователь-методист закладу Романюк О.О. провела з педагогами інформаційно насичену педагогічну майстерню.Детальніше...