"Вишиванка, моя вишиваночка"

08.04.2021р.

Музичний керівник Баглай Юлія Віталіївна підготувала з вихованцями  старшої групи №6 заняття "Вишиванка, моя вишиваночка". Величне і чуттєве, естетичне, з показом моделей та звитяжним виступом козачат, справжнє свято Вишиванки, адже вона у нас - найгарніша в світі!

Детальніше...

Конкурс родинних газет "Ми є діти українські"

07.04.2021р.

На виконання Заходів до 30-річчя Незалежності України в закладі був проведений конкурс на кращу родинну газету "Ми є діти українські". 


Детальніше...

Всесвітній день дитячої книги

02.04.2021р.

Сьогодні, 2 квітня, у Міжнародний день дитячої книги відбулась зустріч вихованців старших груп з Рівненським поетом Олександром Миколайовичем Берестяним.


Детальніше...

Флешмоб #LOTS_OF_SOCKS#

19.03.2021р.

Адміністрація, працівники та вихованці нашого закладу прийняли участь у флешмобі #LOTS_OF_SOCKS#. Хай сонячні дітки завжди будуть щасливі, радіють життю і відчувають любов та підтримку!

Детальніше...

"ЇЇ вірші наче пейзажі..."

19.03.2021р.

В День народження  Ліни Костенко в закладі відбулись тематичні заняття. Вихованці із захопленням та цікавістю слухали поезії, малювали, ліпили, аплікували за змістом творів геніальної поетеси.

Детальніше...

Свято Весни

18.03.2021р.

Свято Весни - це слова ніжності і любові до мами, до бабусі, це веселі ігри та естафети, це неймовірні пісні й танці. Уся ця краса панувала в нашому закладі і у кожному серденьку!


Детальніше...

Шевченківська весна

09.03.2021р.

Сьогодні в кожній групі закладу - від найменших до випускників - пройшли тематичні заняття, на яких лунало слово поета. Шевченкове слово проходить крізь десятиліття і залишається пророчим, наповненим справедливістю, мудрістю і простотою. Шануймо його!

Детальніше...