З Днем Незалежності, Україно!

20.08.2021р.

Вихованці та педагоги закладу вітають усіх з Днем Незалежності України! Мирного неба усім нам над головою, впевненості у майбутньому!


Детальніше...

Чарівний світ океану

10.06.2021р.

Ви давно подорожували океаном? Вихованці групи №2 "Бджілки" з креативним капітаном Оксенюк Тетяною Іванівною провели сьогодні тематичний день на океанських просторах.


Детальніше...

Цікавий світ книги

08.06.2021р.

В гості до дітей завітали наші хороші друзі - працівники Рівненської обласної бібліотеки з цікавими розповідями про дитячі книги, здоров'я та правильне харчування. Літо - це найкраща пора для оздоровлення та вітамінізацію організму.

Детальніше...

Піратський квест

01.06.2021р.

А ви знаєте, що у нас було? Справжній Піратський квест! Окупована уся територія закладу, пірати з'являлись звідусіль, навіть до директора дістались.


Детальніше...

Юні артисти

30.05.2021р.

До Дня захисту дітей наші вихованці виступили на професійній сцені Міського будинку культури з хореографічною композицією "Веселий дощик" (хореограф Тихоненко Л.С.). Пишаємось нашими талановитими малятами!

Детальніше...

Випускний бал

28.05.2021р.

Завершальною ходою випускників було свято вихованців групи №9 "Світлячки". Вихователі Калашник Р.В., Семенюк Г.Ф., музичний керівник Середа Л.П. створили для малят справжнє феєричне свято, яке проходило і в музичній залі, і на червоній доріжці на свіжому повітрі.

Детальніше...

Storis групи "Чомучки"

27.05.2021р.

Надзвичайно чуттєву випускну Storis відзняли і показали вихованці групи №6 "Чомучки". Сучасно, мобільно, драйвово, разом з тим так щиро і по-справжньому наші випускники показали високий рівень підготовки, артистичності та впевненості у собі. 

Детальніше...