Святий Миколай в гостях у малят

17.12.2021р.

До свята Святого Миколая колектив ЗДО, батьки та дітки підготувались заздалегідь.  про доброту і хороші справи святого говорили впродовж тижня, провели благодійну акцію до збору коштів онкоховрим діткам, які передали Юрію Яцюку, волонтеру Благодійного фонду "Скарбниця надії".

Детальніше...

Андріївські вечорниці

13.12.2021р.

Андріївські вечорниці - це чудова нагода долучити дітей до народних традицій та народного гумору, дати змогу побачити звичаї зсередини, безпосередньо взяти в них участь.


Детальніше...

Великі права маленької дитини

10.12.2021р.

З 6 по  10 грудня 2021 року в закладі був проведений Тиждень правової освіти з метою формування морально-правової культури вихованців.


Детальніше...

Семінар з елементами тренінгу "Дитинство без насильства"

08.12.2021р.

В рамках тижня правової освіти практичним психологом закладу Васильєвою Л.І. був проведений семінар з елементами тренінгу для педагогів "Дитинство без насильства". 


Детальніше...

День української хустки

07.12.2021р.

7 грудня у світі відзначають День української хустки. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки. До Всесвітнього Дня Української Хустки чарівні дівчатка та педагоги нашого закладу приєднуються до свята.

Детальніше...

Педагогічна рада 

"STREAM-освіта - інноваційний підхід до розвиткубазових компетенцій дітей дошкільного віку"

01.12.2021р.

Педагогічна рада закладу розглянула актуальні питання Stream-освіти, підвела підсумки тематичного контролю, визначила подальшу стратегію у впровадженні інноваційних технологій. 

Детальніше...

Педагогічна майстерня 

24.11.2021р.

Педагогічна майстерня на тему "Як побудувати заняття за компонентами "Stream освіти" провела керівник творчої групи, вихователь вищої кваліфікаційної категорії Хібеба С.П.


Детальніше...