Всесвітній день дитячої книги

02.04.2021р.

Сьогодні, 2 квітня, у Міжнародний день дитячої книги відбулась зустріч вихованців старших груп з Рівненським поетом Олександром Миколайовичем Берестяним.

Малята читали вірші поета, слухали його нові твори, зокрема про Рівне і його мальовничі куточки, весело реагували на смішні небилиці. Митець був вражений і приємно здивований, надихнувся емоціями та зарядився енергією на подальші творіння для дітей!

"Щиро вдячний рзумним вихователям, безумовно, батькам і самим діткам за цей чудовий сюрприз - читання віршів з моєї книжечки "Схвильований світ". У мене величезне бажання і надалі дарувати нашим дітям гарні, тямущі вірші" Так висловився поет по завершенню свята книги! Дякуємо Вам, пане Олександре, за цікаву зустріч!